EN TR

ISIL İŞLEM FIRINLARI

TENOVA

TENOVA, H.T.C olarak yeniden adlandırılan MTH Group'u satın aldı.

Detaylı Bilgi
SCHMETZ

1945 SCHMETZ, Almanya'nın Dortmund kentindeki Menden'de çeşitli endüstriyel fırın üreticisi olarak kuruldu. Şirket kısa sürede, her fırının kapasitesini artırmak ve proses sonuçlarını iyileştirmek için müşteriye yakın temas ile geliştirilen vakum fırını üretimine odaklandı. SCHMETZ, ilk aşırı basınç gaz söndürme fırını ve iki yönlü soğutma sistemi ile 1982'de hızla pazar lideri konumuna geldi. Ve günümüzdede yüksek kalite ve mühendisliğiyle sektörde gururla boy göstermektedir.

Detaylı Bilgi
MAHLER

20'li yıllarda mutfak ocağı üretimi ile başlayan dükkan, 50'li yıllarda, özellikle de koruyucu bir atmosferde metallerin çeşitli ısıl işlemlerine yönelik endüstriyel fırın üreticisi haline geldi.

1952'de zaten 18/8 Cr-Ni çeliğin parlak tavlanması için ilk koruyucu gaz fırını yaptık. 1964'te, parlak brülör düşük karbon çeliğine eksojen jeneratörü içeren ilk koruyucu gaz sürekli fırın tedarik edildi. 

1980 yılında, ilk endüstrileştirilmiş endogaz jeneratörü olan sinter fırınımızı teslim ettik ve böylece toz metal endüstrisindeki başarımız için temel taşı oluşturduk.

Günümüzde bant tipi fırınlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi
BMI

70 yıldır, B.M.I. Yüksek katma değerli metal parçaların ve alt montajların ısıl işlemi için endüstriyel vakum fırınları tasarlar ve üretir. Vakum fırınlarımız havacılık, askeri, tıbbi, takım, saat yapımı veya Ar-Ge merkezleri gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi
IVA

IVA, neredeyse her uygulama amacı için enerji verimli ısıl işlem ekipmanları mühendisliği ve imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. Ekonomik verimlilik ve yüksek fiyat-performans oranı özellikli fırın çeşitleri, çoklu ısıl işlem prosesleri için çözümler sunuyor.

Detaylı Bilgi